Lubisz planować i organizować pracę innym? Logistycznie myślisz – koniecznie pomyśl o tym kierunku

Lubisz mieć wszystko pod kontrolą? Planujesz pracę w najmniejszych szczegółach? Lubisz przewidywać i mieć plan awaryjny? Ta branża czeka na Ciebie! 

Sprawna logistyka to podstawa handlu w dzisiejszych czasach a tym samym, bardzo szybko rozwijający się sektor na rynku. Nieustannie zatem w tym obszarze poszukiwani się specjaliści. Jeśli zatem masz wątpliwości bądź chciałabyś się dowiedzieć więcej jak wygląda kurs z zakresu logistyki – zostań do końca artykułu. 

Czego nauczysz się na kursie? 

Podczas kursu w szkole policealnej dowiesz jak się jak sprzedawać i organizować popyt. Odpowiednie zaplanujesz zakupy. Poszerzysz swoją wiedzę z zakresu handlu elektronicznego. Logistyka miejskich usług infrastrukturalnych stanie się dla Ciebie codziennością. Poznasz także systemy, które wspomagają dystrybucję gospodarki odpadami. Zaplanujesz produkcję oraz zapasy – gospodarki materiałowej, pakowania i opakowań. Wspólnie omówimy także zagadnienia transportu wewnętrznego. 

Tryb nauczania

To wszystko brzmi bardzo poważnie ale dzięki naszym pedagogom – pasjonatom w kilka miesięcy staniecie się docenianymi na rynku pracy specjalistami. 

Zajęcia w Szkole Policealnej w Warszawie trwają rok i odbywają się weekendami co dwa tygodnie zarówno w trybie stacjonarnym jak i online. Dzięki czemu bez problemu połączysz obecne obowiązki z rozwojem osobistym i możliwością lepszej pracy. 

Po zakończeniu kursu otrzymasz dyplom Specjalisty ds. logistyki oraz zaświadczenie ukończenia szkolenia w Szkole policealnej. 

Zawód przyszłości

Oprócz dużego zapotrzebowania na rynku pracy – logistycy otrzymują bardzo dobre, wysokie wynagrodzenie. Plusem tego zawodu jest także elastyczność oraz jego uniwersalność. 

Logistycy najczęściej zatrudniani są jako:

  • koordynatorzy zaopatrzenia i zbytu, 
  • spedytorzy, 
  • przedstawiciele handlowi, 
  • magazynierzy

Mogą pracować także jako specjaliści do spraw sprzedaży i prognozowania popytu, planowania zakupów, handlu elektronicznego, obsługi klientów czy zarządzania centrum dystrybucyjnym.

Nie pozostaje Ci zatem chyba nic innego jak jeszcze dziś rekrutować do szkoły w Warszawie i za kilka miesięcy cieszyć się nową posadą. Tym samym, nie martwiąc się o przyszłość – bo w tej branży pracy nigdy nie zabraknie. Już teraz zapraszamy do wizyty na stronie naszej szkoły. Nie czekaj. U nas nie ma ukrytych opłat. Brak wpisowego!! Zapisz się już dziś! Liczba miejsc ograniczona! – Zapraszamy.

Artykuł sponsorowany: GoWork.eu – szkoła policealna w Warszawie – policealna.gowork.eu  – Żurawia 47, 00-680 Warszawa