Czy toalety przenośne mogą być komfortowe?

Toalety przenośne raczej nie kojarzą się z wygodą. Dla większości osób to po prostu niewielka budka, w której można załatwić potrzebę fizjologiczną i jak najszybciej z niej wyjść. Współczesne mobilne WC stają się jednak coraz bardziej komfortowe. Niektóre z nich są tak wygodne, że przypominają domowe łazienki.

Podstawowe wyposażenie toalety przenośnej

W mobilnej toalecie o standardowym wyposażeniu znajduje się sedes z systemem spłukiwania czystą wodą, mała umywalka z bieżącą wodą, wydajny system wentylacji oraz dozownik z mydłem. To obowiązkowe wyposażenie, które znajdziesz w każdej ubikacji. Wielu dostawców oferujących wynajem toalet Szczecin, wynajem toalet Łódź czy w dowolnym innym mieście na terenie kraju, umieszcza w standardzie dodatkowe akcesoria, np. kosz na śmieci czy pojemniki na odpady sanitarne. Kabina tego typu musi mieć też antypoślizgową podłogę oraz zamykane na zamek drzwi. Można więc stwierdzić, że wyposażenie toalety jest bardzo praktyczne i pozwala na wygodne załatwienie potrzeb fizjologicznych. Trudno jednak powiedzieć o nim, że jest luksusowe i zapewniające wyjątkowy komfort. To gwarantują toalety klasy premium.

Luksusowe wyposażenie toalet mobilnych

Poza toaletami przenośnymi o standardowym wyposażeniu firmy wynajmują też dużo bardziej luksusowe toalety. Łódź to zaledwie jedno z wielu miast, w których działają przedsiębiorcy dostarczający ubikacje mobilne jakości premium. Kabiny wyższej klasy zapewniają ponadstandardowy poziom wygody. Wszystko dzięki wyposażeniu.

Najbardziej komfortowe toalety przenośne są tworzone z myślą o szczególnie wymagających użytkownikach. Wyróżniają się eleganckim designem, który przywodzi na myśl ekskluzywne ubikacje w restauracjach czy hotelach. Są odpowiednio duże i bogato wyposażone, dzięki czemu korzystanie z nich jest bardzo przyjemne i komfortowe. Zapewniają użytkownikom wiele dodatkowych funkcji, które nie są dostępne w standardowym toaletach.

W mobilnej kabinie, poza obowiązkowym wyposażeniem znanym ze standardowych toalet, znajdziesz wiele innych urządzeń i akcesoriów. Wyposażenie często różni się też materiałem wykonania i wielkością. W WC tego rodzaju znajdziesz m.in. pisuar, sedes wykonany ze stali szlachetnej, dużą umywalkę oraz lustro. W kabinie znajduje się też kosz na śmieci, pojemniki na mydło oraz płyn do dezynfekcji, podajniki ręczników, papieru toaletowego i nakładek higienicznych. Całość oświetlają lampy akumulatorowe bądź solarne. Ponadto w kabinie zwykle zamontowane są też wieszaki.

Sprawny i wydajny system wentylacji sprawia, że nieprzyjemne zapachy są bardzo szybko usuwane. Ponadto kabina jest zazwyczaj dużo większa niż model standardowy, dzięki czemu użytkownicy mają więcej przestrzeni dla siebie. Niektóre toalety przenośne przypominają łazienki dzięki wyposażeniu w prysznice. Luksusowe kabiny są w stanie zaoferować swym użytkownikom wysoki komfort. Bogate i funkcjonalne wyposażenie toalety mobilnej sprawia, że można poczuć się w niej tak komfortowo, jak w prywatnej, domowej łazience.