Zaufaj liderowi na rynku

Wydawnictwo Nowa Era ma w swojej ofercie podręczniki i zeszyty ćwiczeń zgodne z wytycznymi programowymi Ministerstwa Edukacji Narodowej. Kuszącym jest możliwość korzystania z materiałów dydaktyczny dla nauczycieli pracujących z publikacjami Nowej Ery.

Dostępne narzędzia pracy dla nauczycieli

W ofercie znajduje się: generator testów i sprawdzianów, multibooki i multiteki oraz diagnoza przedmiotowa. Proponowane udogodnienia stanowią znaczną pomoc w przygotowaniu konspektu i planu zajęć przedmiotowych. Wsparcie nauczyciela odbywa się na kilku płaszczyznach. Zapewnienie prezentacji multimedialnych, pomoc w opracowaniu zadań zaliczeniowych z danego dział tematyczny, materiały dydaktyczne. Nowa Era zagościła na rynku wydawnictw oświatowych w 1992 r. Wieloletnie doświadczenie i szybka adaptacja do zmian programowych zapewniła jej pozycję lidera na polskim rynku. Nowa Era podręczniki dla nauczycieli to kompleksowe publikacje umożliwiające realizację edukacyjnej misji. Zakres wymaganej wiedzy z każdego przedmiotu opracowany w sposób zrozumiały i atrakcyjny dla ucznia. Znana, renomowana marka posiadające znakomitą, merytoryczną kadrę redaktorską. Wyznacznikiem sukcesu jest kilkanaście pokoleń wychowanych na podręcznikach wydawnictwa. Ostatnim wyróżnieniem byłą nagroda Państwowej Akademii Umiejętności za wspaniałe opracowanie podręcznika do historii dla szkół ponadpodstawowych. Decyzja o wykorzystaniu proponowanych przez Nową Erę pozycji książkowych jest dobry wyborem zarówno dla uczniów, jak i nauczycieli.