Zastanawiasz się nad wyborem studiów? Sprawdź ofertę Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis Univeristy!

Ukończenie szkoły średniej i zdana matura dla każdego młodego człowieka oznacza możliwość dalszego rozwoju. Wybór kierunku studiów i uczelni to coś, co ma ogromny wpływ na życie każdego człowieka. Coraz więcej młodych osób szuka rozwiązania, które pomoże połączyć im studiowanie, pracę oraz realizację swoich pasji. Taką możliwość stwarzają studia w Wyższej Szkole Biznesu – National Louis University. Sprawdź, jak wygląda nowoczesne studiowanie!

Studia kojarzą Ci się ze stresem i długimi kolejkami do dziekanatu? Takie sceny są reliktem przeszłości. Nowoczesna wirtualna uczelnia WSB-NLU daje Ci możliwość załatwienia niemalże każdej formalnej sprawy za pośrednictwem Internetu. Zapomnij o godzinach spędzonych w kolejkach do dziekanatu – od teraz za pomocą kilku kliknięć uda Ci się znaleźć rozwiązanie na każdą nurtującą kwestię. Studiowanie w Wyższej Szkole Biznesu – National Louis University to minimum stresu i maksimum przyjemności. Zobacz, jakie kierunki oferuje nowoczesna uczelnia WSB-NLU i dowiedz się, jak skutecznie połączyć studia z pracą i życiem prywatnym!

WSB-NLU, czyli studia w nowoczesnym wydaniu!

Znana z nowoczesnych rozwiązań Wyższa Szkoła Biznesu – National Louis University daje swoim studentom możliwość wszechstronnego rozwoju. Jeśli zastanawiasz się nad wyborem uczelni i zależy Ci na solidnej dawce wiedzy, miłej atmosferze, minimalnej ilości spraw formalnych i zajęciach prowadzonych przy użyciu najnowocześniejszych metod – WSB-NLU to doskonała placówka edukacyjna dla Ciebie!

Absolwenci szkół średnich, którzy zdali egzaminy maturalne z pozytywnym wynikiem, mogą ubiegać się o przyjęcie na jeden z czterech głównych kierunków uczelni. Są to:

  • Prawo

  • Zarządzanie

  • Psychologia

  • Informatyka

Oprócz tego, uczelnia oferuje możliwość podjęcia nauki w ramach specjalizacji na studiach podyplomowych, a także wzięcia udziału w kursach, które znacząco podnoszą kwalifikacje przyszłego absolwenta studiów wyższych. Chcesz wiedzieć więcej na temat oferty edukacyjnej WSB-NLU? Czytaj dalej!

Studia podyplomowe, kursy, certyfikaty językowe – sprawdź, co jeszcze oferuje WSB-NLU

Ukończenie prestiżowego kierunku nie gwarantuje sukcesu w wybranej branży. Sukces to nieustanne poszukiwanie nowej wiedzy, poszerzanie swoich horyzontów i stałe podnoszenie kwalifikacji. Jeśli jesteś osobą ambitną i pełną zapału do nauki, z pewnością zainteresuje Cię oferta studiów podyplomowych oraz specjalistycznych kursów, które dopełnią Twoje CV i sprawią, że każdy pracodawca będzie chciał mieć w swoim zespole właśnie Ciebie!

To jeszcze nie koniec. Jako świeżo upieczony absolwent szkoły średniej doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, jak ogromne znaczenie na współczesnym rynku pracy ma znajomość języków obcych. Angielski to już standard? Niestety, statystki jasno pokazują, że pomimo swojej ogromnej popularności, biegła znajomość języka angielskiego nie jest tak oczywista. Udowodnij swojemu pracodawcy, że Twój angielski jest na naprawdę wysokim poziomie. Jak możesz to zrobić? Wystarczy, że zapiszesz się na egzamin LanguageCert LTE i odbierzesz certyfikat, który będzie idealnym potwierdzeniem Twoich umiejętności!