Najbardziej wyczekiwane 6 liczb

Duży Lotek jest to gra liczbowa spod szyldu Lotto. Organizowany jest przez Totalizator Sportowy od 27 stycznia 1957 roku i jest najpopularniejszą grą liczbową w Polsce. Jest to loteria, która w momencie kumulacji pozwala nam zobaczyć niewyobrażalne sumy, które można wygrać. Są to kwoty niejednokrotnie przekraczające dziesiątki milionów złotych, przez co nagle otwierają się oczy wyobraźni, a ludzie są gotowi od razu iść i próbować swojego szczęścia.

 

Szanse na to, że akurat my poprawnie wytypujemy numery Dużego Lotka są bardzo małe, wynoszą 1 do prawie 14 milionów, ale mimo to nie powstrzymuje nas to przed zakupem kolejnych zakładów, niejednokrotnie z Plusem. Plus jest to dodatkowa loteria, w której zasady są takie same, czyli tam także typujemy 6 z 49 liczb, jednak wygrana wynosi 1 000 000 złotych, zaś zakład na tą grę kosztuje jedynie złotówkę, przez co aż grzech nie skorzystać z takiej szansy. Lotto rozwija się w bardzo szybkim tempie, wprowadzane są coraz to nowe gry, które kuszą nas kolejnymi wygranymi, lub czasem nawet systemami wygranych, jak na przykład Ekstra Pensja, gdzie zamiast jednorazowej nagrody, otrzymujemy możliwość pobierania pensji o wysokości 5 000 złotych przez 20 lat.