Praca zdalna. Wskazówki dotyczące aranżacji biurka.

Kiedy pracujesz w domu, zorganizowanie miejsca pracy nie zawsze jest łatwe. Mieszkania XXL, małe przestrzenie lub otwarte przestrzenie – odkryj nasze wskazówki, aby wreszcie mieć biuro równie przyjemne jak i pratyczne.

1. Wybierz przestrzeń, w której czujesz się komfortowo.

Po pierwsze, znajdź miejsce, w którym będziesz czuł się komfortowo, uspokój się. Aby pracować w spokojnym otoczeniu, należy wybrać jasne miejsce (np. w pobliżu okna), odizolowane od hałasu i czyste (bałagan utrudnia koncentrację i zwiększa stres).

2. Wizualne wyznaczenie przestrzeni.

Ci, którzy nie mają pokoju, który służy jako biuro, będą musieli znaleźć idealny kąt: zakątek sypialni, przystanek lub, dlaczego nie, przestrzeń biurową pod schodami. Wtedy ważne będzie, aby łatwo zidentyfikować swoje biuro, aby poczuć się w spersonalizowanej przestrzeni. Zacznij od wizualnego oznaczenia przestrzeni za pomocą kolorowej farby lub modnej tapety. Niewielkie przestrzenie nie powinny być zbyt duże, ponieważ istnieją biurka składane, aby zaoszczędzić metry kwadratowe: półka naścienna, biurko naścienne z klapą, biurko składane lub oryginalne modele, takie jak biurka drabinkowe.

3. Tworzenie miejsca do przechowywania.

Naścienny, umieszczony na meblu lub w formie regału na książki, magazyn jest niezbędny w miejscu pracy. Uzyskaj wzrost, inwestując w ściany piękne półki, kolorowe szafki, a nawet farby magnetyczne, aby zaoszczędzić miejsce, mając wszystko pod ręką. Mówiąc o zapasach, można je również przechowywać we wzorzystych pudełkach, szklanych słoikach lub w koszu.

4. Pomyśl o ładnej dekoracji.

Jeśli często myślimy o praktycznej stronie biura, czasami zapominamy o stronie estetycznej, która jest ważnym czynnikiem wpływającym na dobre samopoczucie w naszym miejscu pracy. To łatwe do zrobienia: zainwestuj w designerską lampę, która nada charakter Twojemu biurku, roślinę o „zielonym” akcencie oraz krzesło, które będzie równie stylowe, co wygodne. Dotknij po dotknięciu i zbuduj swój kokon roboczy w domu. A na dobre wibracje, nie ma nic lepszego niż dekoracja wiadomości na ścianie.